Konsultacje i wizyty

Coś Cię niepokoi, potrzebujesz konsultacji lekarza specjalisty, i nie chcesz czekać tygodniami? Umów się na wizytę! Zapewniamy konsultacje lekarskie w każdym zakresie.

Jeśli masz wątpliwości co do tego, jaki specjalista powinien zająć się Twoim schorzeniem lub jaką drogę leczenia wybrać, aby zaoszczędzić czas, środki i przyśpieszyć proces leczenia – skorzystaj z naszej oferty konsultacji wielospecjalistycznych. Bez potrzeby umawiania się do kilku specjalistów, podczas jednej wizyty Twoją przypadłość skonsultuje kilku lekarzy, którzy podejmą decyzję w zakresie dalszego postępowania.

Badania wykonywane są bez skierowania, a terminy oczekiwania – są krótkie
Na badania można się umawiać pod nr tel. 517 725 745 czynnym w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia

Na Twoje pytania w zakresie zdrowia odpowie każdy z pracujących z nami specjalistów. Jesteśmy dostępni wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Zapytaj również o Kartę Pacjenta umożliwiającą korzystanie z porad medycznych dowolnym czasie!

Przejdź do cennika, by zobaczyć szczegółowy zakres oferowanych przez nas badań

Jak się leczyć? Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub umówisz się na pierwszą wizytę. Każdy pacjent ma indywidualnie dopasowany plan leczenia, który pozwala uzyskać najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie. Dalsze etapy terapii ustalimy wspólnie, wybierając najlepszy dla Ciebie wariant leczenia.