lek. Aleksandra Olejarska

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pasjonatka medycyny estetycznej i regeneracyjnej ,którą zajmuje się aktywnie od 2017 roku. W trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu obu dziedzin medycyny gwarantuje profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta, a troska zarówno o aspekty medyczne, jak i walory estetyczne – zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i ich naturalne efekty. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w licznych kongresach oraz certyfikowanych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej w Polsce oraz poza jej granicami.

Lek. Aleksandra Olejarska jako lekarz medycyny estetycznej w gabinecie w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak:
  • plastyka powiek górnych,
  • chirurgiczny lifting brwi.

Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i laseroterapii, wykorzystując certyfikowane produkty i sprzęt medyczny o najwyższej jakości i skuteczności.

Aleksandra Olejarska - ZnanyLekarz.pl
Umów się na wizytę

Telefon +48 517 725 745

czynnym w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia