lek. Marek Broda

Ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń narządu ruchu osób dorosłych zdobywał w Oddziale Ortopedii Szpitala Miejskiego w Chorzowie, Szpitala Św. Józefa w Mikołowie, jak również na licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu ortopedii. Aktualnie udziela pomocy w Oddziale Ortopedii Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Posiada doświadczenie zarówno w zakresie leczenia operacyjnego, jak i zachowawczego schorzeń narządu ruchu.

Lek. Marek Broda jako lekarz ortopeda specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych w zakresie świeżych zmian urazowych w obrębie kończyn – operacyjnym oraz zachowawczym, jak również w:
  • leczeniu zaburzeń zrostu kości po przebytych złamaniach, chorobie zwyrodnieniowej stawów, w tym endoprotezoplastyce stawów biodrowych,
  • leczeniu korekcyjnym zaburzeń osi kończyny dolnej (tzw. osteotomie nadkolanowe i podkolanowe),
  • operacjach korekcyjnych wad stóp (paluchy koślawe i sztywne, palce młotkowate),
  • zespołach uciskowych nerwów obwodowych (zespoły cieśni kanału nadgarstka, rowka nerwu łokciowego, nerwiak Mortona),
  • leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń tkanek miękkich narządu ruchu, takich jak: palce zatrzaskujące, przykurcz rozcięgna dłoniowego i podeszwowego, łokieć tenisisty, zapalenia kaletek, choroba de Quervaina.
Marek Broda - ZnanyLekarz.pl
Umów się na wizytę

Telefon +48 517 725 745

czynnym w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia