lek. Magda Bichalska-Lach

Chirurg, proktolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła liczne kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej i USG piersi. Doświadczenie zdobywała jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej i Świątecznej Pomocy Medycznej w przychodni w Katowicach i Bytomiu. Obecnie udziela pomocy w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu, w poradni laktacyjnej i pracowni USG NZOZ Bi-Med w Tarnowskich Górach oraz w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Prof. Leszka Gieca w Katowicach. Posiada również tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, a także doświadczenie i liczne kursy z zakresu chorób piersi w okresie laktacji, a także holistycznego podejścia do pary mama-dziecko. Członek Śląskiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Lek. Magdalena Bichalska-Lach jako chirurg i proktolog w Katowicach w poradni w Katowicach podejmuje diagnostykę chorób u osób dorosłych oraz wykonuje badania i zabiegi m.in. z zakresu:
  • USG piersi,
  • biopsji cienkoigłowej,
  • biopsji gruboigłowej,
  • usuwania zmian skórnych, guzków podskórnych, czerniaków wraz z węzłem wartowniczym,
  • usuwania brodawek, tłuszczaków, kaszaków, brodawek łojotokowych, znamion barwnikowych, odcisków, pieprzyków, włókniaków miękkich, kępek żółtych, prosaków, przebarwień, ciał obcych, przyrosłych gruczołów łojowych.
Magda Bichalska-Lach - ZnanyLekarz.pl
Umów się na wizytę

Telefon +48 517 725 745

czynnym w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia