Ostrzykiwanie punktu G (O-shot)

Podanie osocza bogatopłytkowego w okolicach intymnych zwiększa doznania podczas stosunku, tym samym ułatwiając osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego i pochwowego.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) uwrażliwia tkanki i pomaga zmniejszyć problemy związane z suchością pochwy i bólem podczas stosunku. To bezbolesny zabieg, który może poprawić jakość życia seksualnego i jest zalecany również zalecany w terapii wysiłkowego nietrzymania moczu.

Sprawdź w cenniku: ostrzykiwanie punktu G (O-shot) – cena (Katowice) Cennik

Umów się na zabieg

Telefon +48 517 725 745

czynny w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia

Przeczytaj więcej o specjaliście wykonującym zabieg w Mediqpol

Na czym polega ostrzykiwanie punktu G?

W zabiegu ostrzykiwania łechtaczki i jej okolic wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, które jest pozyskiwane z krwi pacjentki. Dzięki temu materiał jest pozbawiony ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej, a więc całkowicie bezpieczny. Osocze bogatopłytkowe zaaplikowane w okolice intymne przyczynia się do pobudzenia tkanek pochwy do regeneracji, zwiększenia napięcia i elastyczności ścianek pochwy, odżywienia i nawilżenie komórek, a także pobudzenia krążenia krwi w okolicach intymnych i wzmocnienia tkanki mięśniowej.

Jak wygląda zabieg O-shot?

Każdy zabieg jest poprzedzony wizytą kwalifikującą u lekarza mającego przeprowadzić zabieg. Ma ona na celu ustalenie pożądanego efektu zabiegu, wykluczenie przeciwskazań oraz zaplanowanie terminu zabiegu w dniach po miesiączce. Dzień przed zabiegiem zalecane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 2 litrów.

Zabieg O-shot trwa około 30-40 minut. Rozpoczyna się od pobrania krwi pacjentki i odwirowania jej, celem uzyskania osocza bogatopłytkowego. Następnie lekarz znieczula powierzchnię poddawaną zabiegowi, a następnie ostrzykuje preparatem łechtaczkę i jej okolice wraz z wejściem do pochwy.

Ostrzykiwanie punktu G – jakie są efekty?

Efektami zastosowania osocza bogatopłytkowego w okolicy miejsc intymnych są: zwiększenie wrażliwości łechtaczki, poprawa intensywności orgazmu, zwiększenie poziomu podniecenia seksualnego, poprawa nawilżenia, elastyczności i napięcia pochwy, zmniejszenie bólu podczas stosunku i w efekcie poprawa jakości życia seksualnego.

Ostateczne efekty zabiegu są odczuwalne po około 2 tygodniach – to czas niezbędny do pobudzenia procesu biorewitalizacji tkanek, prowadzącego do uwrażliwienia ster erogennych. Pożądany stan utrzymuje się nawet przez 2 lata. Po tym okresie zabieg warto powtórzyć dla utrzymania osiągniętych wcześniej rezultatów.

Ile trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Ostrzykiwanie narządów intymnych osoczem bogatopłytkowym nie wiąże się z dodatkowym czasem rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

Może zainteresuje Cię również