Pytanie do lekarza

Jesteś naszym Pacjentem i chcesz zadać lekarzowi pytanie dotyczące leczenia lub ostatniej wizyty?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Twoje pytanie zostanie przekazane lekarzowi i, jeśli będzie to możliwe, uzyskasz na nie odpowiedź tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli odpowiedź będzie wymagać konsultacji lekarskiej – zadzwonimy do Ciebie, by umówić wizytę.

 

 

Zadaj nam pytanie

Telefon +48 517 725 745

czynny w godzinach 8.00–22.00 we wszystkie dni tygodnia

W jaki sposób mogę zadać pytanie?

Wystarczy zadzwonić, napisać do nas na adres kontakt@mediqpol.pl lub kliknąć ikonkę czatu w prawym dolnym rogu, a następnie przekazać treść swojego pytania.

Kto może zadać pytanie?

Możliwość zadania pytania mają Pacjenci zarejestrowani w naszym Centrum.

W jakim czasie lekarz odpowie na moje pytanie?

Staramy się kontaktować z lekarzem od razu. Jednak należy pamiętać, iż czasem do udzielenia odpowiedzi specjalista potrzebuje przeanalizowania dokumentacji medycznej, dostępnej w Centrum Medycznym Mediqpol. Wówczas prosimy o większą cierpliwość – odpowiedź na pytanie zostanie przekazana przy następnym dyżurze lekarza w gabinecie w Katowicach.

Czy zadanie pytania jest płatne?

Zadanie pytania do lekarza poza konsultacją jest bezpłatne. Jeśli uzyskanie odpowiedzi poza konsultacją nie będzie możliwe, zadzwonimy z zaproszeniem na wizytę do gabinetu.

Co zrobić, gdy nikt nie udzieli odpowiedzi na moje pytanie?

Jeśli pytanie zostanie zadane drogą telefoniczną, poinformujemy Cię w trakcie rozmowy, kiedy lekarz będzie dostępny. Jeśli napiszesz do nas wiadomość, potwierdzimy w odpowiedzi, że pytane do nas trafiło i podamy maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź. Żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi, dlatego na pewno ją otrzymasz.