Strzałka

Plastyka piersi

 

 Dla kobiet, które nie są usatysfakcjonowane wyglądem swoich piersi

 

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie przepukliny

 

Bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się dyskomfortu i bólu

 

Dowiedz się więcej

Plastyka brzucha

 

Poprawa estetyki i uniknięcie przeciążeń, bólów kręgosłupa czy zwyrodnienia stawów

 

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie hemoroidów

 

90% pacjentów potwierdza wycofanie objawów po 6 miesiącach od zabiegu

 

Dowiedz się więcej

Plastyka powiek

 

Wygląd oczu ma istotne znaczenie dla naszej ekspresji i wyglądu twarzy

 

Dowiedz się więcej

Usuwanie stulejki laserem

 

Likwiduje defekt anatomiczny, który utrudnia życie seksualne i zachowanie higieny

 

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie szczeliny odbytu

 

Metoda, która skraca okres rekonwalescencji pozabiegowej do minimum

 

Dowiedz się więcej

Biopsja fuzyjna prostaty

 

Innowacyjny zabieg, który zapewnia pacjentom całkowite bezpieczeństwo

 

Dowiedz się więcej

Laserowe usuwanie przetoki

 

Użycie lasera z opatentowanym światłowodem usprawnia proces gojenia

 

Dowiedz się więcej

Strzałka

O nas

 

Mediqpol to miejsce, w którym koncentrujemy się na kompleksowym wsparciu pacjenta oraz udostępnieniu mu najlepszych, celowanych i najnowocześniejszych terapii.

 

W trakcie współpracy z zagranicznymi ośrodkami w zakresie schorzeń przewlekłych przekonaliśmy się, że pacjent potrzebuje wsparcia w wielu aspektach jednocześnie, a kluczową rolę odgrywa właściwa terapia, czyli najwyższy poziom leczenia.

Bez względu na wiek i zaawansowanie choroby działamy tak, aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie. Nasi specjaliści wybierają najlepsze, sprawdzone terapie, a dodatkowo – aby być pewnym, że pacjent jest prowadzony właściwie – w przypadkach, które tego wymagają, prowadzą konsultacje wielospecjalistyczne.
Zespół lekarzy specjalistów oraz personel medyczny jest dostępny zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Cechuje nas profesjonalizm, empatia oraz duża dociekliwość w dążeniu do znalezienia właściwego rozwiązania

Opinie pacjentów

Dlaczego warto wybrać Mediqpol? Przeczytaj opinie w Google

Strzałka

Agnieszka Dąbrowska

21/04/2023

Wspaniałe miejsce na wszelkie badania i konsultacje specjalistyczne. Pracownicy są uprzejmi i pomocni, a lekarze naprawdę troszczą się o pacjentów. Gorąco polecam to centrum terapii!

Ewelina Pawlas

20/04/2023

Polecam! Leczenie bruksizmu profesjonalne. Nie mam uwag.

Kewin Kulej

20/04/2023

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie o Mediqpol Centrum Terapii. Personel jest miły i pomocny, a lekarze profesjonalni i dobrze przygotowani. Serdecznie polecam to miejsce!

Monika Sarna

16/04/2023

Sprostali oczekiwaniom. Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem warto przyjść.

Patrycja Cabaj

14/04/2023

Punktualni i kompetentni. Powinno być tak wszędzie! Rewelacja.

Beata Cabaj

09/04/2023

Leczenie mojej mamy w Mediqpol okazało się bardzo skuteczne. Pani doktor Kozak zajęła się jej owrzodzeniami na nogach, a personel był zawsze pomocny i życzliwy. Serdecznie polecam to miejsce!

Ivanna Zygmunt

08/04/2023

Można im zaufać. Nie mam zastrzeżeń. Najlepsi!

Agnieszka Żyła

07/04/2023

Nie mam zastrzeżeń. Leczenie się powiodło. Super!

Paulina Wesołowska

06/04/2023

Bardzo mi pomogli. Jestem mega wdzięczna. Polecam!

Szymon Bronowicki

06/04/2023

Chorobe udało się zwalczyć. Rzetelna opieka medyczna. Polecam.

Tadeusz Bosak

05/04/2023

Bardzo polecam. Chirurgia stoi tu na najwyższym poziomie. Mega!

Barbara Dmowska

05/04/2023

Najwybitniejsi lekarze. Zdecydowanie polecam. Wizyta punktualna.

Katarzyna Piech

04/04/2023

Cennik rozsądny. Termin wizyty szybki. Same zalety! Dawno nie spotkałam tak dobrych lekarzy.

Małgorzata Jaskuła

29/03/2023

Wizyta punktualna. Badania przeprowadzone sprawnie. Nie mam zastrzeżeń.

Paweł Wilczyński

29/03/2023

Dziękujemy za przemiłe słowa i polecenie nas, panie Pawle! Wszystkiego dobrego :)

Krystian Rygielski

08/02/2023

Super Polecam i Pozdrawiam

Natasza Gawrońska

30/11/2022

Bez najmniejszej wątpliwości jedna z najlepszych placówek ever.

Julia Marek

28/11/2022

Bardzo mocno polecam, w ostatniej chwili przed wylotem, mimo kompletu znaleziono mi awaryjne miejsce u chirurga. Nie wyobrażam sobie wylecieć bez sprawdzenia mojego nagłego przypadku, Pani doktor uspokoiła nas, wrócimy po powrocie. Można na Was liczyć. Dziękuję.

Zosia Kos

26/11/2022

Zadzwoniliśmy po pomoc w niedzielę, prawdę mówiąc, nie licząc, że ktokolwiek odbierze telefon. Ogromne zaskoczenie, gdy odebrała bardzo miła i profesjonalna pani, poświęciła nam bardzo dużo czasu, zaproponowała rozwiązania i terminy. Co prawda jesteśmy jeszcze przed wizytą, ale już teraz jesteśmy pod wrażeniem podejścia do pacjenta, od razu poczuliśmy się lepiej, szczególnie mąż, który jak chyba większość z nas nie lubi chorować:-)

Mikołaj Ławniczak

22/11/2022

Mam kilka schorzeń przewlekłych, które są ze mną od młodości, dlatego od kiedy sięgam pamięcią odwiedzaliśmy, wówczas jeszcze z Rodzicami lekarzy różnych specjalności. Byłem w ogromnych szpitalach i w malutkich gabinetach lekarskich, dlatego mam porównanie. Mediqpol wywołuje u mnie tylko pozytywne skojarzenia. Pod każdym względem miejsce godne polecenia. Dużo specjalistów na bardzo wysokim poziomie, kompleksowo, sprawnie, przyjaźnie i naprawdę bardzo pięknie wizualnie. Czego chcieć więcej.

Tomek Iwański

19/11/2022

Dziękuję wszystkim, dziękuję Pani Doktor!

Maja Kasprzak

18/11/2022

Polecam

Iwona Marcinkowska

16/11/2022

W Mediqpolu zgromadził się zespół świetnych, młodych specjalistów. Wiem co mówię, niestety z powodu kilku schorzeń dość często potrzebuję pomocy i zawsze ją w tej klinice dostaję. Bardzo dobre miejsce.

Katarzyna Widuch

15/11/2022

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Centrum. Wykonywałam u córki skomplikowane zdjęcie kręgosłupa. Wszystko poszło perfekcyjnie : bardzo miłe i sympatyczne Panie z rejestracji oraz cudowna Pani technik RTG. Córka w ogóle się nie denerwowała, a po kilku minutach otrzymałam wynik, a na termin czekałam dosłownie kilkanaście godzin (zaoszczędziło mi to sporo nerwów i stressu). Ogromny ukłon i podziękowanie za expressowo szybkie badanie i kontakt z tak sympatycznymi osobami . Polecam w 100% I gdyby się dało dałabym 10 gwiazdek. Dodam jeszcze, że np.corka miała badanie rtg o godzinie 19tej, a możliwość takich godzin badania, jest idealna dla osób pracujących .

Magdalena Gajda

9/11/2022

Bardzo miła obsługa, jakoś usług na wysokim poziomie.

Beata Lange

7/11/2022

Bardzo mi odpowiada, że można zadzwonić właściwie bez ograniczeń czasowych. Kilka razy z różnych powodów umawiałam wizytę dla kogoś z rodziny w dni wolne od pracy. Mam wówczas więcej wolnego czasu, mogę spokojnie pomyśleć i zadzwonić. Dodatkowo, byliśmy na konsultacji w sobotę, co też jest dobrym rozwiązaniem dla osoby, która właściwie cały tydzień jest w pracy od rana do wieczora. Brawo za dostępność pod każdym względem.

Percy Forbush

7/11/2022

Odwiedziłam Mediqpol będąc przejazdem i bardzo, bardzo żałuję, że mam do Was tak daleko. Poziom zdecydowanie ponad przeciętną nie tylko w Polsce. Centrum medyczne na medal.

Ignacy Twardowski

6/11/2022

Pozytywy mogę wymieniać długo. Nie jestem pacjentem, ale za każdym razem towarzyszę komuś z mojej rodziny w różnych sprawach medycznych. Bardzo mi się podoba porządek, podejście do pacjenta, otwartość, oraz indywidualne traktowanie. Uważam, że tak powinno być wszędzie.

Radek Koprowski

3/11/2022

Na drobny zabieg jechaliśmy z Babcią prawie 100km, uważamy, że było warto. Fajni, ciepło podchodzący do drugiego człowieka ludzie, oraz oczywiście pełen profesjonalizm podczas zabiegu. Jeśli będzie konieczność wybierzemy Mediqpol ponownie. Żartowaliśmy, że w tak przyjaznym otoczeniu można się nawet odstresować. Zdecydowanie klasa.

Beata Stec

2/11/2022

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Panie w recepcji mile i sympatyczne. Rzetelnie odpowiadają na pytania. Wizytau lekarza profesjonalna i konkretna. Jasno określony plan postępowania i leczenia.

Katarzyna Gajda

27/10/2022

Moje dziecko musiało zrobić spirometrię z próbą rozkurczową. Badanie wykonane w bardzo przyjaznej atmosferze, osoba wykonująca badanie dopingowała mojego nastolatka bardzo aktywnie. Badanie przebiegło sprawnie i szybko. Żadnych problemów z właściwymi formami/zaimkami. Osoba przeprowadzająca badanie to pani Klaudia.

Patryk Gańko

23/10/2022

Byłem w wielu miejscach - wrażenia różne, byłem bardzo ciekawy co zastanę w tej klinice. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie mam uwag. Bardzo miłe Panie w rejestracji, szybki termin i bardzo rzeczowa konsultacja z lekarzem, a właściwie lekarzami -zdążyłem już odwiedzić dwóch i oby nie, ale jeśli będzie trzeba na pewno znowu skorzystam.

Żaneta Szymczyk

22/10/2022

Mama miała na nogach spore owrzodzenia, dr Kozak zajęła się tematem. Przychodziłyśmy do Mediqpolu kilka razy, aż rany się zagoiły. Szczerze polecam tą Panią Doktor, oraz wszystkich pomocnych ludzi z obsługi, którzy nas wspierali. Dziękuję.

Marta Sobieraj

20/10/2022

Potwierdzam wszystkie świetne opinie, dobre leczenie w rozsądnej cenie. Jeśli trzeba, zdecydowanie warto.

Grzegorz Zaremba

20/10/2022

Prawdę mówiąc nie lubię chodzić do lekarza, ale czasem trzeba. Przekonałem się do Mediqpolu po pierwszej wizycie na którą przyszedłem z mamą jakiś rok temu. Teraz sam korzystam z usług tej placówki i nie zamierzam zmieniać. Wszystko jest tak jak ma być, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Blanka Sala

19/10/2022

Mediqpol bardzo przyjazne miejsce, gdzie w miłej atmosferze można pójść do dobrego specjalisty, a przy okazji napić się pysznej kawy w pięknym otoczeniu. Duże brawa za całokształt.

Marciniak Arkadiusz

18/10/2022

Mocna ekipa pod każdym względem. Bardzo polecam!

Ewa Młoczkowska

04/09/2022

Jestem mile zaskoczona jakością obsługi pacjentów zarówno przez recepcję, jak i przez lekarzy. Szczególnie cenię dr. Szurleja (ortopedę) za doskonałą jakość leczenia zarówno w gabinecie, jak i operacyjnie oraz za wysoką kulturę osobistą. Świetnie, że jesteście!

David Ecko

01/09/2022

Jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi i profesjonalnego podejścia do problemu przez lekarza, pełny profesjonalizm byle tak dalej.

Liza B

31/08/2022

Byłam u ortopedy, świetny lekarz, dokładny, miła obsługa, przyjemne wnętrza. Zaletą jest że lekarz przyjmuje czasem nawet do godz. 23. Szukałam pomocy "na cito" i znalazłam ???? dziękuję !

Pola Olszewska

24/09/2022

W tej przychodni byliśmy rodzinnie u ortopedy, dziecko skarżyło się na ból nogi i poszliśmy sprawdzić co się dzieje. Lekarz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, na miejscu od razu wykonano RTG, w ciągu godziny wiedzieliśmy co dolega naszemu dziecku. Byle więcej takich miejsc, dla szukających szybkiej i profesjonalnej pomocy to wspaniałe rozwiązanie.

Kornelia Walczak

22/09/2022

Potwierdzam, bardzo profesjonalna placówka. wysoka kultura obsługi

Beata Mikuła

18/09/2022

Prawidłowa diagnostyka, prawidłowe leczenie, a dr Beata Kozak-Żukowska to najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Pozdrawiamy.

Kuba Góra

17/09/2022

Leczę się od dłuższego czasu i bardzo się cieszę, bo leczenie przynosi oczekiwane efekty. Aby nie być gołosłownym, powiem, że moje schorzenie neurologiczne było leczone przez wielu specjalistów i żaden nie osiągnął takich rezultatów jak Pan Doktor, czuję, że wracam do sił i jeszcze będę żyć bez bólu.

Strzałka

Nasze usługi

Coś Cię niepokoi? Potrzebujesz konsultacji lekarza specjalisty? Umów się na wizytę!

O nas

Centrum Mediqpol Beauty w Katowicach to gwarancja profesjonalizmu, skuteczności i bezpieczeństwa, które zapewniają satysfakcję z efektów przeprowadzanych zabiegów.

 

Wysoka jakość usług to konsekwencja stosowania wyłącznie najwyższej jakości preparatów i urządzeń medycznych, uznanych na całym świecie.

Najwyższy standard świadczonych usług zapewnia znakomita kadra medyczna – wszystkie nasze zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy, którzy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Opinie pacjentów

Dlaczego warto wybrać Mediqpol Beauty? Przeczytaj opinie w Google

Strzałka

Justyna Urlich

Polecam, naprawde trafilam w dobre miejsce - kompetencja i profesjonalizm. Pani Doktor Olga, fatastyczna osoba, ktora nawet z "kosmitkami" sobie poradzi! ???? Bez pospiechu wytlumaczył mi co i jak bedzie robiła - rozwiała wszelkie wątpliwosci! Efekty - przeszły moje oczekiwania!!! Pozdrawiam serdecznie cały zespoł Mediqpol-u! I do zobaczenia!

Anna Jędrysik

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Leon Włodarski

Pierwsza klasa! Polecam!

Julia Mala

Polecam!

Barbara Maria

W centrum Estity byłam dwa razy, po raz pierwszy robiłam wolumetrię twarzy, za drugim razem lekkie wypełnienia. Czytałam różne rzeczy o takich zabiegach i bardzo się bała, to były moje pierwsze zabiegi. Trafiłam w dobre miejsce, w rejestracji potrafią podtrzymać na duchu, bardzo otwarci, lekarz kompetentny i uśmiechnięty, bardzo dla mnie ważne że nie bolało. Teraz najważniejsze, efekty są super, już po wyjściu z gabinetu wyglądałam jak dawniej a po lekkim wypełnieniu kwasem jest po prostu cudownie. Dodatkowo dostałam jako stała pacjentka zabieg osoczem bogatopłytkowym całkowicie za darmo. Pewnie na dwa lata mam spokój ale wrócę na pewno, jeszcze raz dziękuje ;)

Jessica Putu

Botoks pierwsza klasa, polecam!

Strzałka

Nasze usługi

Nie wiesz, jaki zabieg wybrać? Zgłoś się na konsultacje! Nasi lekarze pomogą Ci wybrać najwłaściwsze zabiegi, by podkreślić i wydobyć Twoje piękno!

O nas

 

Szpital Mediqpol w Katowicach to miejsce powstałe w odpowiedzi na potrzeby Pacjentów. Jako nowoczesna placówka, wykorzystuje zarówno tradycyjne metody operacyjne, jak i techniki nowatorskie. Dzięki temu łączy bezpieczeństwo i wysoką skuteczność, zapewniając możliwie szybki powrót do zdrowia.

 

Nasze możliwości i potencjał rozwijamy od momentu, gdy powstało Centrum Medyczne Mediqpol w Katowicach. Dzięki setkom zabiegów, przeprowadzonych w ramach kompleksowej opieki medycznej, zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie Pacjentów, które pozwoliło nam rozwijać się i stworzyć blok operacyjny według najnowszych standardów medycznych na światową skalę.

Pacjentom, którzy chcą skorzystać z operacji w naszym szpitalu, zapewniamy komfort i najwyższą jakość opieki. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal operacyjnych, gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo w czasie przeprowadzanych zabiegów. Personel medyczny Szpitala Mediqpol specjaliści z wieloletnim stażem w dziedzinie ortopedii, chirurgii i proktologii, neurochirurgii oraz anestezjologii.

Opinie pacjentów

Dlaczego warto wybrać Szpital Mediqpol? Przeczytaj opinie naszych Pacjentów!

Strzałka

Piotr Ogonowski

31/03/2023

Udało się usunąć hemoroidy. Jestem zachwycony efektem. Naprawdę warto.

Angelika Kowal

30/03/2023

Usuwanie przepukliny się powiodło. Nie wiem jak mam dziękować. Mega!

Jakub Kotrys

26/09/2022

Myślę, że zamiast na samej klinice warto skupić się osobach w niej pracujących, bo to właśnie ludzie tworzą to miejsce. Jestem absolutnie zachwycony przesympatyczną i profesjonalną obsługą. Zapamiętałem z imienia Panią Teresę i Panią Martę, natomiast pozdrawiam serdecznie wszystkich. W takiej atmosferze pacjent w ogóle nie przejmuje się tym, że jest przez zabiegiem. + (jedzonko jak w restauracji, kawka jak w kawiarni ????????) Mam nadzieję, że zdrowie będzie mi sprzyjać, jednak jeżeli zajdzie taka potrzeba, to Mediqpol będzie pierwszym miejscem w którym się pojawię. Pozdrawiam serdecznie!

B

07/09/2022

Bardzo profesjonalnie i szybko zdiagnozowane. Po konsultacji zabieg i powrót do normalności. Polecam z całego serca!

Paweł

12/08/2022

50% szybciej dochodzę do siebie po operacji przepukliny pachwinowej niż po takiej samej operacji na NFZ

Katarzyna

09/08/2022

Wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca. Polecam!!! W czasie zbiegu byłam informowana i wszystkim.

Czarek Śliwiński

09/08/2022

Diagnoza i drobny zabieg o który nie mogłem się doprosić w innych placówkach wykonano tutaj szybko i sprawnie w jednym dniu. Przestało boleć, czuję się świetnie, a dr chirurg działa tak sprawnie, że nawet nie zauważyłem, a już było po problemie! Dziękuję

Czesław

30/07/2022

Pomimo mojego uporu zostałem bardzo empatycznie przekonany do biopsji fuzyjne za co bardzo dziękuje. Przebieg super, wszystko spokojnie i rzeczowo wyjaśniane krok po kroku. Dziękuje

Strzałka

Usługi wykonywane w szpitalu

Poznaj zakres zabiegów, które wykonasz w szpitalu (Katowice) prywatnie