Strzałka

Laser treatment of anal fissure

 

Procedure with Leonardo Dual Biolitec uses unique patented radial fibre optics

 

Read more

Haemorrhoids – laser treatment

 

90% confirm the withdrawal of treatment after 6 procedures from the procedure

 

Read more

Laser treatment of anal fissure

 

It is one of the safest methods, which allows to minimises the recover time

 

Read more

Strzałka

About us

 

Mediqpol is the place of the unit in 2019, where we are on a comprehensive treatment of the patient and provide him with the best, targeted and state-of-the-art therapies

 

In the course of cooperation with foreign patients in the field of chronic examination, we found out that the patient needs support in many aspects, and therapy, i.e. the level of treatment, plays a key role.

Regardless of the age and advancement of the disease, we act so that our patients feel safe. Our team choose the best therapies, and additionally – to be sure that the patient is being treated – in cases that require it, they conduct multi-specialist consultations. A team of specialist doctors and medical staff is always available during this procedure.

We are characterized by professionalism, empathy and great inquisitiveness in the pursuit of effective solutions

PATIENT REVIEWS

Why choose Mediqpol? Read reviews on Google

Strzałka

Natasza Gawrońska

30/11/2022

Bez najmniejszej wątpliwości jedna z najlepszych placówek ever.

Julia Marek

28/11/2022

Bardzo mocno polecam, w ostatniej chwili przed wylotem, mimo kompletu znaleziono mi awaryjne miejsce u chirurga. Nie wyobrażam sobie wylecieć bez sprawdzenia mojego nagłego przypadku, Pani doktor uspokoiła nas, wrócimy po powrocie. Można na Was liczyć. Dziękuję.

Zosia Kos

26/11/2022

Zadzwoniliśmy po pomoc w niedzielę, prawdę mówiąc, nie licząc, że ktokolwiek odbierze telefon. Ogromne zaskoczenie, gdy odebrała bardzo miła i profesjonalna pani, poświęciła nam bardzo dużo czasu, zaproponowała rozwiązania i terminy. Co prawda jesteśmy jeszcze przed wizytą, ale już teraz jesteśmy pod wrażeniem podejścia do pacjenta, od razu poczuliśmy się lepiej, szczególnie mąż, który jak chyba większość z nas nie lubi chorować:-)

Mikołaj Ławniczak

22/11/2022

Mam kilka schorzeń przewlekłych, które są ze mną od młodości, dlatego od kiedy sięgam pamięcią odwiedzaliśmy, wówczas jeszcze z Rodzicami lekarzy różnych specjalności. Byłem w ogromnych szpitalach i w malutkich gabinetach lekarskich, dlatego mam porównanie. Mediqpol wywołuje u mnie tylko pozytywne skojarzenia. Pod każdym względem miejsce godne polecenia. Dużo specjalistów na bardzo wysokim poziomie, kompleksowo, sprawnie, przyjaźnie i naprawdę bardzo pięknie wizualnie. Czego chcieć więcej.

Tomek Iwański

19/11/2022

Dziękuję wszystkim, dziękuję Pani Doktor!

Maja Kasprzak

18/11/2022

Polecam

Iwona Marcinkowska

16/11/2022

W Mediqpolu zgromadził się zespół świetnych, młodych specjalistów. Wiem co mówię, niestety z powodu kilku schorzeń dość często potrzebuję pomocy i zawsze ją w tej klinice dostaję. Bardzo dobre miejsce.

Katarzyna Widuch

15/11/2022

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Centrum. Wykonywałam u córki skomplikowane zdjęcie kręgosłupa. Wszystko poszło perfekcyjnie : bardzo miłe i sympatyczne Panie z rejestracji oraz cudowna Pani technik RTG. Córka w ogóle się nie denerwowała, a po kilku minutach otrzymałam wynik, a na termin czekałam dosłownie kilkanaście godzin (zaoszczędziło mi to sporo nerwów i stressu). Ogromny ukłon i podziękowanie za expressowo szybkie badanie i kontakt z tak sympatycznymi osobami . Polecam w 100% I gdyby się dało dałabym 10 gwiazdek. Dodam jeszcze, że np.corka miała badanie rtg o godzinie 19tej, a możliwość takich godzin badania, jest idealna dla osób pracujących .

Magdalena Gajda

9/11/2022

Bardzo miła obsługa, jakoś usług na wysokim poziomie.

Beata Lange

7/11/2022

Bardzo mi odpowiada, że można zadzwonić właściwie bez ograniczeń czasowych. Kilka razy z różnych powodów umawiałam wizytę dla kogoś z rodziny w dni wolne od pracy. Mam wówczas więcej wolnego czasu, mogę spokojnie pomyśleć i zadzwonić. Dodatkowo, byliśmy na konsultacji w sobotę, co też jest dobrym rozwiązaniem dla osoby, która właściwie cały tydzień jest w pracy od rana do wieczora. Brawo za dostępność pod każdym względem.

Percy Forbush

7/11/2022

Odwiedziłam Mediqpol będąc przejazdem i bardzo, bardzo żałuję, że mam do Was tak daleko. Poziom zdecydowanie ponad przeciętną nie tylko w Polsce. Centrum medyczne na medal.

Ignacy Twardowski

6/11/2022

Pozytywy mogę wymieniać długo. Nie jestem pacjentem, ale za każdym razem towarzyszę komuś z mojej rodziny w różnych sprawach medycznych. Bardzo mi się podoba porządek, podejście do pacjenta, otwartość, oraz indywidualne traktowanie. Uważam, że tak powinno być wszędzie.

Radek Koprowski

3/11/2022

Na drobny zabieg jechaliśmy z Babcią prawie 100km, uważamy, że było warto. Fajni, ciepło podchodzący do drugiego człowieka ludzie, oraz oczywiście pełen profesjonalizm podczas zabiegu. Jeśli będzie konieczność wybierzemy Mediqpol ponownie. Żartowaliśmy, że w tak przyjaznym otoczeniu można się nawet odstresować. Zdecydowanie klasa.

Beata Stec

2/11/2022

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Panie w recepcji mile i sympatyczne. Rzetelnie odpowiadają na pytania. Wizytau lekarza profesjonalna i konkretna. Jasno określony plan postępowania i leczenia.

Katarzyna Gajda

27/10/2022

Moje dziecko musiało zrobić spirometrię z próbą rozkurczową. Badanie wykonane w bardzo przyjaznej atmosferze, osoba wykonująca badanie dopingowała mojego nastolatka bardzo aktywnie. Badanie przebiegło sprawnie i szybko. Żadnych problemów z właściwymi formami/zaimkami. Osoba przeprowadzająca badanie to pani Klaudia.

Patryk Gańko

23/10/2022

Byłem w wielu miejscach - wrażenia różne, byłem bardzo ciekawy co zastanę w tej klinice. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie mam uwag. Bardzo miłe Panie w rejestracji, szybki termin i bardzo rzeczowa konsultacja z lekarzem, a właściwie lekarzami -zdążyłem już odwiedzić dwóch i oby nie, ale jeśli będzie trzeba na pewno znowu skorzystam.

Żaneta Szymczyk

22/10/2022

Mama miała na nogach spore owrzodzenia, dr Kozak zajęła się tematem. Przychodziłyśmy do Mediqpolu kilka razy, aż rany się zagoiły. Szczerze polecam tą Panią Doktor, oraz wszystkich pomocnych ludzi z obsługi, którzy nas wspierali. Dziękuję.

Marta Sobieraj

20/10/2022

Potwierdzam wszystkie świetne opinie, dobre leczenie w rozsądnej cenie. Jeśli trzeba, zdecydowanie warto.

Grzegorz Zaremba

20/10/2022

Prawdę mówiąc nie lubię chodzić do lekarza, ale czasem trzeba. Przekonałem się do Mediqpolu po pierwszej wizycie na którą przyszedłem z mamą jakiś rok temu. Teraz sam korzystam z usług tej placówki i nie zamierzam zmieniać. Wszystko jest tak jak ma być, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Blanka Sala

19/10/2022

Mediqpol bardzo przyjazne miejsce, gdzie w miłej atmosferze można pójść do dobrego specjalisty, a przy okazji napić się pysznej kawy w pięknym otoczeniu. Duże brawa za całokształt.

Marciniak Arkadiusz

18/10/2022

Mocna ekipa pod każdym względem. Bardzo polecam!

Ewa Młoczkowska

04/09/2022

Jestem mile zaskoczona jakością obsługi pacjentów zarówno przez recepcję, jak i przez lekarzy. Szczególnie cenię dr. Szurleja (ortopedę) za doskonałą jakość leczenia zarówno w gabinecie, jak i operacyjnie oraz za wysoką kulturę osobistą. Świetnie, że jesteście!

David Ecko

01/09/2022

Jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi i profesjonalnego podejścia do problemu przez lekarza, pełny profesjonalizm byle tak dalej.

Liza B

31/08/2022

Byłam u ortopedy, świetny lekarz, dokładny, miła obsługa, przyjemne wnętrza. Zaletą jest że lekarz przyjmuje czasem nawet do godz. 23. Szukałam pomocy "na cito" i znalazłam ???? dziękuję !

Pola Olszewska

24/09/2022

W tej przychodni byliśmy rodzinnie u ortopedy, dziecko skarżyło się na ból nogi i poszliśmy sprawdzić co się dzieje. Lekarz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, na miejscu od razu wykonano RTG, w ciągu godziny wiedzieliśmy co dolega naszemu dziecku. Byle więcej takich miejsc, dla szukających szybkiej i profesjonalnej pomocy to wspaniałe rozwiązanie.

Kornelia Walczak

22/09/2022

Potwierdzam, bardzo profesjonalna placówka. wysoka kultura obsługi

Beata Mikuła

18/09/2022

Prawidłowa diagnostyka, prawidłowe leczenie, a dr Beata Kozak-Żukowska to najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Pozdrawiamy.

Kuba Góra

17/09/2022

Leczę się od dłuższego czasu i bardzo się cieszę, bo leczenie przynosi oczekiwane efekty. Aby nie być gołosłownym, powiem, że moje schorzenie neurologiczne było leczone przez wielu specjalistów i żaden nie osiągnął takich rezultatów jak Pan Doktor, czuję, że wracam do sił i jeszcze będę żyć bez bólu.

Strzałka

TREATMENTS PERFORMED IN THE HOSPITAL

Find out about the range of procedures that you will perform in the hospital (Katowice) privately

About us

The Mediqpol Beauty Aesthetic Medicine Center in Katowice is a guarantee of professionalism, effectiveness and safety, which ensure satisfaction with the effects of the treatments performed.

 

The high quality of services is a consequence of using only the highest quality preparations and medical devices recognized all over the world.

The highest standard of services provided is ensured by excellent medical staff – all our treatments are performed by qualified doctors who constantly expand their knowledge in the field of aesthetic medicine.

PATIENT REVIEWS

Why choose Mediqpol? Read reviews on Google

Strzałka

Justyna Urlich

Polecam, naprawde trafilam w dobre miejsce - kompetencja i profesjonalizm. Pani Doktor Olga, fatastyczna osoba, ktora nawet z "kosmitkami" sobie poradzi! ???? Bez pospiechu wytlumaczył mi co i jak bedzie robiła - rozwiała wszelkie wątpliwosci! Efekty - przeszły moje oczekiwania!!! Pozdrawiam serdecznie cały zespoł Mediqpol-u! I do zobaczenia!

Anna Jędrysik

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Leon Włodarski

Pierwsza klasa! Polecam!

Julia Mala

Polecam!

Barbara Maria

W centrum Estity byłam dwa razy, po raz pierwszy robiłam wolumetrię twarzy, za drugim razem lekkie wypełnienia. Czytałam różne rzeczy o takich zabiegach i bardzo się bała, to były moje pierwsze zabiegi. Trafiłam w dobre miejsce, w rejestracji potrafią podtrzymać na duchu, bardzo otwarci, lekarz kompetentny i uśmiechnięty, bardzo dla mnie ważne że nie bolało. Teraz najważniejsze, efekty są super, już po wyjściu z gabinetu wyglądałam jak dawniej a po lekkim wypełnieniu kwasem jest po prostu cudownie. Dodatkowo dostałam jako stała pacjentka zabieg osoczem bogatopłytkowym całkowicie za darmo. Pewnie na dwa lata mam spokój ale wrócę na pewno, jeszcze raz dziękuje ;)

Jessica Putu

Botoks pierwsza klasa, polecam!

Strzałka

TREATMENTS PERFORMED IN THE HOSPITAL

Find out about the range of procedures that you will perform in the hospital (Katowice) privately

About us

 

The Mediqpol Hospital in Katowice is the place of the unit in response to the needs of patients. As a modern method, it uses both traditional operating methods and mechanical techniques. Thanks to this, it combines safety and high efficiency, thanks to which you can recover quickly.

 

We have been developing our capabilities and potential since 2019, when the activity of the Mediqpol Medical Center in Katowice. Thanks to hundreds of support services carried out as part of care support, we have gained the experience and trust of patients who support us and act in accordance with the latest standards of conduct for a global unit.

We provide comfort and high quality care to patients who use the facilities of operations in our hospital. Thanks to a modern system of operating rooms, we ensure safety during procedures. Medical staff of the Mediqpol Hospital in the years with many years of experience in the field of orthopedics, surgery and proctology, neurosurgery and anaesthesiology.

PATIENT REVIEWS

Why choose Mediqpol? Read reviews on Google

Strzałka

Jakub Kotrys

26/09/2022

Myślę, że zamiast na samej klinice warto skupić się osobach w niej pracujących, bo to właśnie ludzie tworzą to miejsce. Jestem absolutnie zachwycony przesympatyczną i profesjonalną obsługą. Zapamiętałem z imienia Panią Teresę i Panią Martę, natomiast pozdrawiam serdecznie wszystkich. W takiej atmosferze pacjent w ogóle nie przejmuje się tym, że jest przez zabiegiem. + (jedzonko jak w restauracji, kawka jak w kawiarni ????????) Mam nadzieję, że zdrowie będzie mi sprzyjać, jednak jeżeli zajdzie taka potrzeba, to Mediqpol będzie pierwszym miejscem w którym się pojawię. Pozdrawiam serdecznie!

B

07/09/2022

Bardzo profesjonalnie i szybko zdiagnozowane. Po konsultacji zabieg i powrót do normalności. Polecam z całego serca!

Paweł

12/08/2022

50% szybciej dochodzę do siebie po operacji przepukliny pachwinowej niż po takiej samej operacji na NFZ

Katarzyna

09/08/2022

Wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca. Polecam!!! W czasie zbiegu byłam informowana i wszystkim.

Czarek Śliwiński

09/08/2022

Diagnoza i drobny zabieg o który nie mogłem się doprosić w innych placówkach wykonano tutaj szybko i sprawnie w jednym dniu. Przestało boleć, czuję się świetnie, a dr chirurg działa tak sprawnie, że nawet nie zauważyłem, a już było po problemie! Dziękuję

Czesław

30/07/2022

Pomimo mojego uporu zostałem bardzo empatycznie przekonany do biopsji fuzyjne za co bardzo dziękuje. Przebieg super, wszystko spokojnie i rzeczowo wyjaśniane krok po kroku. Dziękuje

Strzałka

TREATMENTS PERFORMED IN THE HOSPITAL

Find out about the range of procedures that you will perform in the hospital (Katowice) privately